Lietuva ir skaista Baltijas valsts ar visvairāk iedzīvotājiem, ja salīdzina ar visām trīs Baltijas valstīm. Šeit ir tikai neliela kripatiņa no tā, ko apskatīt Lietuvā, jo apskates objekti un atpūtas iespējas Baltijas valstī Lietuvā ir gana plašas.

Krustu kalns

Apskates objekts Lietuvā – Krustu kalns ir Lietuvas katoļu svētvieta agrākā pilskalna vietā, atrodas 12 km attālumā no Šauļiem, 10 km no topošā Saules kaujas memoriāla. Brauciens no Rīgas uz Šauļiem un no Šauļiem uz Rīgu ilgst aptuveni 2 stundas, kas atkarīgs no šofera un transporta līdzekļa, ko izmantosiet, lai nokļūtu līdz Šauļiem. Kilometru ziņā tie ir aptuveni 130 km, ko nāksies pieveikt, lai nokļūtu līdz Šauļiem.

Kuršu kāpu nacionālais parks

Kuršu kāpu nacionālais parks, kas tika izveidots 1991. gadā, lai aizsargātu Kuršu kāpas un Kuršu jomas. Tas ir populārs tūristu galamērķis Lietuvā. Ja sanāk būt Lietuvā, tad ieteicams to apskatīt. Ja brauc no Rīgas, tad gabals ir ievērojams, jo ceļā nāksies pavadīt 3 stundas – 265 kilometri.

TRAĶU PILS

Traķu pils ir pils, kas atrodas uz salas Galves ezerā, Traķos, Lietuvā. Traķi atrodas netālu no Viļņas. Kilometru ziņā tie ir 260, kas aizņems vairāk par 3 stundām ceļā, ja ceļojums sāksies no Rīgas. Traķu ezerpils ir vienīgā Austrumeiropas pils, kas celta uz nelielas ezera salas un to ir vērts apskatīt. Attālums nav mazs, ja brauksiet no Rīgas, bet šo apskates objektu var apvienot ar citiem Baltijas, Lietuvas apskates objektiem.

Lietuva kopumā ir latviešiem saprotams tūrisma objekts. Ja esiet Lietuvā, tad neaizmirstiet nogaršot Lietuviešu nacionālos ēdienus, kas ir daudz un dažādi, ja salīdzina ar Latviju. Kopumā atpūtas iespējas Lietuvā ir gana plašas un vienā dienā to visu neizbaudīsiet. Ja ir vēlme, tad palieciet pa nakti, jo arī viesnīcu cenas Lietuvā ir gana draudzīgas, ja salīdzina ar Latviju.

bcmvs Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *