Baltijas dabaLietuva ir viena no trim valstīm kas atrodas pie Baltijas jūras – tā ir viena no Baltijas valstīm. Šī valsts, līdzīgi kā kaimiņzemes, ir pieredzējusi dažādus laikus savā vēsturē. Ir bijuši kari, nemieri, cīņas par neatkarību un tamlīdzīgi notikumi kuri ir gan atstājuši rētas gan apskates objektus un vēstures liecības par aizgājušajiem laikiem.

Lietuva ir valsts kura pastāvīgi attīstās. Attīstība ir raksturīga visam Baltijas reģionam un šī valsts nav izņēmums. Tūrisms, noteikti, ir viena no jomām par ko tiek domāts un tas tiek attīstīts, lai vairāk un vairāk cilvēku dotos apskatīt šo lielisko valsti. Tiek veidoti jauni apskates objekti un vietas kā arī atjaunotas jau zināmās vietas, lai sniegtu vēl vairāk pozitīvā tūristiem.

Daudz no tā, jo varam apskatīt Lietuvā nebūt nav pateicoties cilvēkiem, daudz ir pateicoties dabai. Līdzīgi kā pārējās Baltijas valstis, arī Lietuva ir mežiem, upēm un ezeriem bagāta valsts. Šeit ir iespējams gan apskatīt pavisam vienkāršas, bet nebūt ne mazāks skaistas un atmiņā paliekošas, dabas ainavas gan arī redzēt dabas radītus brīnumus.

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā ir iespējams redzēt patiesi lieliskus arhitektūras pieminekļus gan baroka gan gotikas, gan klasicisma un renesanses stilā. Viļas vecpilsēta ir lielākā Austrumeiropā un ir iekļauta UNESCO pasaules mantojumu sarakstā. Šeit redzamie arhitektūras vēstures objekti var aizvest jebkuru arhitektūras cienītāju tālā vēsturē un likt sajust pagātnes elpu. Vecpilsētai ir gan satriecošas ēkas gan arī aizsargmūris no kura iespējams apskatīt apkārtni.

bcmvs Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *