Igaunija ir viena no Baltijasvalstīm kur iespējams apskatīt gan daudzus kultūras pieminekļus gan pavadīt lielisku laiku apskatot daudzus citus apskates objektus, izklaides vietas, pieminekļus un tamlīdzīgi.

Igaunija piedāvā daudzas iespējas apskatīt kultūras pieminekļus un dabas brīnišķīgo skaistumu ne tikai tos redzot, bet arī izbaudot. Dabas parki piedāvā lieliskas iespējas aktīvai atpūtai kuras laikā iespējams redzēt gan dabu gan dažādus apskates objektus kas liecina ne tikai par Igaunijas vēsturi un attīstību, bet arī par dabas skaistumu un varenību.

Muižas, pilis, ezeri, klintis un alas, tas viss ir sastopams Igaunijā tiem, kas vēlas redzēt ko satriecošu un neaizmirstamu. Kepu bāka, trešā vecākā bāka pasaulē ir kas tāds, ko aizmirst būs grūti. Zinot to, ka ir tikai divas vecākas, uzkāpt šajā bākā un redzēt jūru kā to redzēja senos laikos, skats būs brīnišķīgs.

Apskates objekti ir pieejami visu gadu, Jegalas ūdenskritums būs neaizmirstams skats gan vasarā, kad ūdens gāžas pa 8 metrus augsto ūdenskritumu gan ziemā, kad šis ūdenskritums ir sasalis. Arī viens no vecākajiem viduslaiku cietokšņiem Eiropā – Kuresāres bīskapa cietoksnis Sāremā, būs neaizmirstams piedzīvojums, jo senās sienas var ne tikai likt sajust vēsturi, bet arī radīt viduslaiku noskaņu, likt jums sajusties kā bruņiniekiem.

Igaunija, noteikti, ir apskates vērta un nav nepieciešams doties dārgos izbraucienos, lai redzētu šīs zemes skaistumu.

bcmvs Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *