Valsts dzimšanas dienā mēs parasti pieminam tos cilvēkus, kas ir palīdzējuši valsti dibināt, aizsargāt un turējuši svētas tautas vērtības. Latvijā šādu pieminēšanas cienīgu cilvēku pēdējos 90 gados ir bijis ļoti daudz.

Šajā jubilejas gadā mēs kā allaž atskatīsimies pagājušo laiku notikumos, taču tieši šogad mēs gribam skatīties arī nākotnē. Mēs zinām, kādi bija pagājušie 90 gadi. Kas ir sagaidāms nākošajos 90 gados? Vēl jo svarīgāks jautājums – kuri cilvēki veidos Latviju nākošos 90 gadus?

Vienu gan droši varu teikt – tie cilvēki būs jaunāki par mani. Desmit gadus pēc Latvijas simtās jubilejas šodienas vidusskolēni vadīs kompānijas un ministrijas. Laiks ir straujš un mūsu bērni jau rītdien būs Latvijas likteņa lēmēji.

Nākamie 90 ir tikai aisberga virsotne. Patiešām, Latvija ir bagāta ar lieliskiem jauniem cilvēkiem un brīdī, kad es svinēšu Latvijas dzimšanas dienu, savā sirdī domāšu par viņiem visiem. Viss notiek un notiek uz labo pusi. Iespējams jau drīzumā Latvijā nebūs ne spēļu automāti un citi kazino, būs labāki ceļi, lielākas algas un pozitīvāki cilvēki.

bcmvs Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *